FAQ

Čo je predmetom činnosti združenia?

Organizácia a podpora podujatí na aktívne trávenie voľného sppojené s rôznymi športovými a pohybové aktivity v súlade s pozitívnym vzťahom k prírode.

Prečo ste nazvali združenie "TŠK Bukvica"?

Skratka TŠK ( Turisticko - športový klub ) jednoznačne špecifikuje zameranie klubu. Názov "Bukvica" vznikol ako spontánny nápad pri jednej z vychádzok nádherným prostredím zoborských lesov, ktoré sú známe výskytom bukových lesov a ich plody môžete pri potulkách krajinou často spozorovať. Táto synergia medzi človekom a prírodou sa stala základným kameňom pri vytváraní názvu združenia.

Akým konkrétnym aktivitám ste sa v poslednej dobe venovali?

Združenie po oficiálnom založení v decembri roku 2011, začalo s aktívnym organizovaním športových akcií od roku 2013.  Máme za sebou úspešné organizácie podujatí ako "Športový deň" v roku 2013 a 2014 v areáli Slávie Agrofert v Bratislave a už troch úspešných ročníkov Bedmintonového turnaja (2014-2016).

Aké aktivity plánujete v najbližšom období?

Na rok 2016 ešte plánujeme dlhodobú súťaž o najaktívnejšieho športovca a v letnom období plánujeme inovovaný koncept Športového dňa spojený so splavom Malého Dunaja.

Kde nájdem viac informácií o združení?

Informácie získate najmä z webovej stránky www.tskbukvica.sk a stránky TŠK Bukvica na FB. V prípade ďalšich otázok nás neváhajte kontaktovať na tsk.bukvica@gmail.com

Aké sú dlhodobé ciele združenia?

Stať sa stabilným a jasne vyprofilovaným združením so zameraním na širšiu oblasť športových aktivít, zdravý životný štýl a spoznávanie nových a zaujímavých destinácií.

Venujete sa len športovým aktivitám?

Primárnou činnosťou združenia je organizovanie športových aktivít, ktoré zvyšujú kondíciu a zlepšujú zdravotný stav jednotlivcov. Zároveň poskytujeme poradenskú činnosť popri športových činnostiach a v rámci športových podujatí podporujeme vytváranie komunity aktívnych športovcov.

Ako môžem prispieť k činnosti a zúčastňovať sa na aktivitách združenia?

Na činnosť združenia môžete prispieť darovaním 2% z vašich daní. Vďaka týmto prostriedkom nám pomôžete organizovať športové podujatia, na ktorých každých darcov srdečne privítame

Aktuality

2% z dane